Jan Hulínský (1889-1957)

působil v Mladé Boleslavi

olej, plátno, 78 x 98 cm, sign. PD Hulínský, rám

ID: 187

Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:06

Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu