Jan Hulínský (1889-1957)

olej, plátno, 78 x 98 cm, sign. PD Hulínský, rám

ID: 187

Auction price: 2.400 CZK (100 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:06

Current price: 2.400 CZK (100 €)

Last auctioneer: ID5**9 History of bids