Lesní cesta v zimě
olej, plátno, 70 x 60 cm, sign. LD A. Janeček-Pardubský, rám
ID: 77
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:16
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 77