Alois Janeček-Pardubský (1894-?)

Lesní cesta v zimě

olej, plátno, 70 x 60 cm, sign. LD A. Janeček-Pardubský, rám

ID: 77

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:16

Current price: 1.500 CZK (63 €)

Last auctioneer: ID5**9 History of bids