Aleš Lamr (1943-2024)

Pseudofigura

akvarel, tuš, papír, 1983, 23 x 18,5 cm, sign. DU Lamr 83

ID: 27

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)