Aleš Lamr (1943-2024)

Duhové nebe

akvarel, tuš, papír, 1989, 40 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 89

ID: 29

Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)