Lubomír Fuxa (1950)

Narozen 14. 6. 1950 v Praze. V letech 1965-69 studoval na Střední průmyslové škole. Od roku 1981 samostatný fotograf, od roku 1998 člen Syndikátu novinářů, od roku 2011 člen Umělecké besedy. Realizované výstavy: Galerie VIA ART - Praha, Galerie Rathaus - Brusel, České centrum Vídeň, Galerie NAVRÁTIL, LINEA PURA, Syndikát novinářů, Galerie Mánes, Divadlo ARCHA, České centrum Washington.

Etretat

fotografie, 2005, 26,3 x 39,4 (32,8 x 48,3) cm, sign. DU 2005 Lub. Fuxa

Provenience: z ateliéru autora

studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

ID: 462

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)