Martin Beck (1978)

Chlapec

fotografie, 2004, 32,2 x 28 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, mírně poškozeno

ID: 256782

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:02

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)