Kašpárek
litografie, 1984, 54 x 38 cm, sign. LD Lucie 84, v rozích mimo tisk mírně pokrčený papír
ID: 257050
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:15
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)