L. Sokolová

Kopretiny

olej, plátno, 28 x 24 cm, sign. LD Sokolová L., rám

ID: 262785

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:51

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu