František Volf (1897-1983)

Tvář

litografie, 16,5 x 11 cm, sign. PD F. Volf, č. 127/200

studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

ID: 265030

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:36

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)