Josef Krasický (1900-1977)

Žena sbírájící dříví

olej, sololit, 25 x 30 cm, sign. PD Jos. Krasický, rám, na rámu oděrky

ID: 266043

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 04. 2023 14:40

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)