Vladislav Röhling (1878-1949)

Malostranská Mostecká věž

lept, 22,2 x 22,1 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno , značeno v desce V. Röhling, rám zašlý

Antiqari.at Radhošťská

žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 266768

Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 22:02

Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu