Marina Richter (1962)

Žena v klobouku

litografie, 1996, 8,7 x 7,7 cm, sign. PD Marie Richter 1996, rám, č. 22/50, na rámu drobné oděrky

Antiqari.at Radhošťská

studium na VŠUP v Praze

ID: 266772

Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 20:14

Aktuální cena: 450 CZK (19 €)