Zátiší s citronem a okurkou

olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý

Antiqari.at Radhošťská

ID: 267284

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 21:00

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu