Antonín Boubín

Staré Buky

olej, karton, 1942, 42 x 53,5 cm, sign.PD A. Boubín, rám

ID: 267337

Vyvolávací cena: 370 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 18:25

Aktuální cena: 370 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu