Markéta Mazancová (1970)

Jan Werich

olej, plátno, kombinovaná technika, 50,5 x 70 cm, monogr. PD MM, klínový rám

Antiqari.at Radhošťská

ID: 267814

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 12. 2022 18:04

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu