Charles Amédée de Noé (1818-1879)

V Mexiku

litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari

ID: 267995

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:04

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu