Lidé, jejichž zrak je jen málo potěšen sluncem
litografie, 22,5 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře
ID: 268003
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:12
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu