Honoré Daumier (1808-1879)

Strkanice

litografie, 21 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari

ID: 268038

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:50

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)