Bedřich Svoboda (1883-1971)

U Zlaté Olešnice

olej, karton, 1914, 24 x 34 cm, sign. LD K. B. Svoboda Praha 1914, rám, zašpiněná malba

ID: 268342

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:47

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)