Dimitrij Kadrnožka (1923-2022)

Orchidej

litografie, 1976, 22,5 x 15 cm, sign. PD Kadrnožka 76

ID: 268354

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:23

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)