František Bílek (1872-1941)

Skryté dějiny

litografie, 1920, 62 x 46 cm, značeno LD v tisku F.B. 1920, Klubu přátel umění v prostějově r. 1923 František Bílek, tisk Neotypie Unie, měřen celý papír, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno

žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

ID: 268582

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:47

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu