Velkopřevorský mlýn

akvarel, papír, 2000, 29,8 x 20 cm, sign. PD Praha 2000 Semenceu

ID: 269386

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:19

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)