H. Blum

Zimní krajina u řeky

olej, karton, 1954, 23 x 29 cm, sign. PD H. Blum, rám

ID: 269397

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:08

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu