Cyril Chramosta (1908-1990)

V r. 1937 působil jako stavitel. Po celý svůj život žil převážně v Praze, ale neustále se vracel na chalupu do rodného Husince, ve 30. a 40. letech 20. stol. působil v Březnici, od pol. 50. let navštěvoval také Mělnicko, svůj provizorní ateliér měl v Obříství. Vytvořil rozsáhlý soubor obrazů s tématikou rybníků či rybářů. autodidakt také působil jako grafik

Ve světle pražských lamp (PF 1971)

litografie, 1970, 32 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , a.t. , papír zažloutlý s drobnými žlutými tečkami, v rozích papír pokrčen, u pravého okraje v dolní části na dvou místech natržen 3 cm a 4 cm

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

ID: 269587

Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 21:42

Aktuální cena: 170 CZK (8 €)