Daniela Benešová (1929)

Strom

litografie, 1999, 13,4 x 9 cm, sign. DU D. Benešová 99, č. 7/85

ID: 270042

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:01

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)