Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Sv. Václav

litografie, 2010, 16 x 9 cm, sign. LD Oldřich Kulhánek 2010

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 270116

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:13

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)