Václav Junek (1903-1976)

Čluny na břehu

litografie, 1975, 9 x 20 cm, sign. PD V. Junek 75, č. 60/180

ID: 270300

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 14:43

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)