Začarované jezero
akvarel, papír, 1997, 22 x 15 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270381
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:04
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)