Alfréd Fuchs (1925-2003)

Kampa

litografie, 1990, 14 x 16,5 cm, sign. PD A. Fuchs 90, pasparta

žák prof. V. Rady na AVU v Praze

ID: 273967

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:21

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu