František Antonín Jelínek (1890-1977)

Portrét dívky

olej, dřevo, 20,7 x 17,3 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám, na rámu oděrky

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

ID: 274028

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 18:50

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)