Josef Kremláček (1937)

Dekolt

grafický list, akvarel, papír, 1978, 25 x 17 cm, sign. DU, autorský tisk, autorské věnování

žák prof. prof. J. Bruknera a A. Zeminy na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

ID: 274058

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:28

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)