Jan Mráček

Z Klosterneuburgu

akvarel, běloba, papír, 1901, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Jan Mráček 1901, rám, na papíře drobné skvrnky

Antiqari.at Radhošťská

ID: 274117

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 18:58

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu