Strom v měsíčním svitu

dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíře několik drobných nahnědlých flíčků

Antiqari.at Radhošťská

ID: 274423

Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 21:52

Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu