Neurčený

Loď v zálivu

akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu

Antiqari.at Radhošťská

ID: 274432

Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 21:04

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)