Aleš Kublák

Memento ze včera

olej, akryl, plátno, 2022, 40 x 30 cm, sign. LD AK

ID: 274607

Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2023 19:36

Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu