Milan Entler (1948)

Kytice II.

litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, pasparta, č. 69/150

Antiqari.at Radhošťská

ID: 274750

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:50

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)