Marek Rozehnal (1982)

Trojportrét

kombinovaná technika, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, napínací rám

Provenience: z ateliéru autora

soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

ID: 275470

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 13:43

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)