Michaela Lesařová-Roubíčková (1949)

Zemětřesení

litografie, 1991, 14,5 x 13 cm, sign. PD Michaela 1991, č. 81/180, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992

žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

ID: 275849

Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:18

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)