Věnceslava Vaňková Vondráčková

Pivoňky

olej, překližka, 1982, 49 x 69 cm, sign. PD Vaňková Vondráčková 82, rám

Antiqari.at Radhošťská

ID: 276039

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 21:18

Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu