Maria la Roche (1870-1952)

Marburg an der Lahn

litografie, 1897, 30 x 47,8 cm, sign. PD s věnováním z rokun 1908 Marie La Roche, značeno LD na kameni , rám, rám mírně poškozen

ID: 276280

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:41

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)