Olga Čechová (1925-2010)

Těla

litografie, 1992, 10 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 92, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992

ID: 277060

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2023 18:02

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu