Helena Horálková (1955)

Zvířátka u krmení

litografie, 1991, 49 x 62,5 cm, sign. PD Helena Horálková 91, rám, č. 1/20

Antiqari.at Radhošťská

žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně

ID: 277181

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 21:44

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu