Jan Otava (1950)

Ratiboř

akvarel, tuš, papír, 1977, 43 x 60,5 cm, sign. PD J. Otava 1977, rám

žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

ID: 277456

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:22

Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)