V. Novák

Cesta u lesa

olej, plátno, 59 x 79,3 cm, sign. PD V. Novák, rám

ID: 277806

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:37

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)