Viktor Ostapčuk

Karlův most

olej, tuš, plátno, 2001, 20,3 x 40 cm, sign. PD Vik. Ost., rám, na zadní straně popsáno autorem

ID: 277818

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:30

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)