Ladislav Šaloun (1870-1946)

Zahradník

akvarel, tužka, papír, 26,8 x 18,4 cm, sign. PD L. Šaloun

ID: 277896

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:47

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu