František Hodonský (1945)

Podzimní běhy

litografie, 2012, 53,5 x 43 cm, sign. PD F. Hodonský 2012, č .34/100, mimo tisk polité

Antiqari.at Radhošťská

ID: 278041

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:52

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)