Jindřich Veselka (1927-2004)

Kostelík na skále

akvarel, papír, 1943, 44 x 30 cm, sign. PD Jindřich Veselka 43

ID: 278121

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:28

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)